Dead Space: Extraction 2 października

Dead Space: Extraction 2 października

Dead Space: Extraction 2 października
marcindmjqtx
28.05.2009 18:42, aktualizacja: 15.01.2016 14:11

Najnowsza informacja prasowa o Dead Space: Extraction mówi nam tylko i wyłącznie o dacie premiery gry. U nas ma to być 2 października. Emielowi podobało się tak sobie , ja jednak zamierzam dać jej szansę. A nuż się przyjemnie zaskoczę?

Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Ujawniamy datę premiery gry Dead Space Extraction

Już jesienią gracze ponownie zakosztują znakomitego horroru science fiction.

Mamy przyjemność poinformować, że już 2 października do sklepów trafi druga gra spod znaku Dead Space . Nadchodząca produkcja nosi tytuł Dead Space Extraction i podobnie jak swoja bestsellerowa poprzedniczka ma być horrorem w klimacie science fiction. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli Wii .

- Bardzo cieszymy się, że pokażemy świat Dead Space zupełnie nowemu gronu odbiorców - powiedział Steve Papoutsis, producent wykonawczy. - Nasza kolejna gra zaoferuje wysoką jakość i filmową atmosferę, znaną z oryginalnego Dead Space. Na dodatek wprowadzimy tryb kooperacji, nigdzie nie pokazywane dotąd rodzaje broni i przeciwników, a także wykorzystamy wszystkie unikalne możliwości Wii.

Dead Space Extraction przedstawi historię kolonistów, próbujących ratować się przed straszliwą infekcją, która pojawia się w kolonii wydobywczej Aegis VII i gwałtownie się rozprzestrzenia. W grze wystąpi zupełnie nowa bohaterka - Lexine. Od tego, czy przeżyje zależeć będzie przyszłość całej załogi.

Więcej informacji na temat gry Dead Space: Extraction znajduje się na oficjalnej stronie www.deadspacegra.pl oraz pod adresem www.ea.pl.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)