Dead Space 2 - kolejne informacje

Dead Space 2 - kolejne informacje23.12.2009 04:53
Dead Space 2 - kolejne informacje
marcindmjqtx

CVG udało się porozmawiać ze Steve'em Papoutsisem, producentem wykonawczym Dead Space 2, który potwierdził część informacji znanych już z przecieków o nowym numerze Game Informera, a także zdradził kilka nowych.

Jak już wiemy z wcześniejszych doniesień, tym razem akcja będzie się działa w kosmicznej metropolii o nazwie Sprawl. Isaac będzie miał również w sequelu więcej do powiedzenia.

W drugiej części położony zostanie większy nacisk na akcję, zaś moce telekinetyczne Isaaca się zwiększą. Będzie on mógł nie tylko przesuwać obiekty, ale również je niszczyć i używać ich resztek jako broni. Do zabijania kolejnych wrogów będzie można nawet używać urwanych kończyn wcześniejszych przeciwników.

Spytany, jak na grę wpłynie odejście do Activision Glenna Schofielda i Michaela Condry'ego, którzy są teraz szefami Sledgehammer Games, Papoutsis odparł, że dwie osoby to za mało, aby stworzyć grę i większość ekipy jest ta sama. Cóż, mimo wszystko jednak wpływ niektórych osób na grę jest istotniejszy niż innych. Na ile druga część utrzyma poziom pierwszej, czas pokaże.

[via Joystiq]

327138727451650327
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)