Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Dead Island i Toy Soldiers pojawią się w Games with Gold w lutym

Strona głównaDead Island i Toy Soldiers pojawią się w Games with Gold w lutym
31.01.2014 20:46
Dead Island i Toy Soldiers pojawią się w Games with Gold w lutym
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDJkJdIm

Zimno? Microsoft ma dla posiadaczy Xboksa 360 bilety na tropikalną wyspę. Ale jest haczyk.

bDJkJdHF

Haczyk to zombie. Rajskie wyspy pełne są żywych trupów. Jeśli graliście w Dead Island to wiecie. Jeśli nie graliście, a macie Xboksa 360 i abonament Xbox Live Gold, to przekonacie się już od 1 lutego. Do 15 będzie można pobrać grę polskiej firmy Techland ze sklepu Xbox lub strony xbox.com/pl-PL/Live/game-with-gold.

Zwiastun trochę nie oddaje, o czym tak naprawdę jest ta gra. Ale ładny jest:

Wakacyjny raj oszalał po ataku zombie. Jedyną szansą na przetrwanie jest ucieczka z wyspy. Dead Island to połączenie pierwszoosobowej gry akcji z elementami rozwoju postaci i dostosowywania szerokiego wachlarza broni, oraz kampanii, w której może grać do 4 graczy w trybie co-op. Między 16 a 28 lutego dostępna będzie druga gra - Toy Soldiers: Cold War. Coś dla tych, którzy zawsze chcieli mieć wielkie pudło plastikowych żołnierzyków, a nie mieli.

bDJkJdHH

Tak opisuje ją Microsoft:

Zimna wojna w krainie zabawek z lat 80. Toy Soldiers: Cold War to zaciekła strzelanina z perspektywy pierwszej osoby i jednocześnie wciągająca strategia akcji, zarówno dla samotnego komandosa, jak i dla całego oddziału znajomych. Walcz w trybie kampanii, trybie współzawodnictwa, różnych trybach współpracy lub spróbuj osiągnąć najlepsze wyniki w minigrach! Pamiętajcie, że raz pobrane gry będą dostępne na waszym koncie już zawsze.

Paweł Kamiński

[Inf. prasowa]

327113365535741994
bDJkJdID