Days Gone - nowy zwiastun, edycja kolekcjonerska i wersja w przedsprzedaży

Strona głównaDays Gone - nowy zwiastun, edycja kolekcjonerska i wersja w przedsprzedaży
17.01.2019 16:38
Days Gone - nowy zwiastun, edycja kolekcjonerska i wersja w przedsprzedaży
bDTZtnCK

Figurki, figurki!

bDTZtnCd

Days Gone będzie wiosenną rozwałką, premiera została zapowiedziana dopiero na 26 kwietnia, ale Sony już dziś zdradza, co znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej.

Pojawił się też nowy film, na którym możemy przyjrzeć się jednej z początkowych lokacji - wielkich przedmieściach Farewell. Do premiery zapowiadane są jeszcze dwa materiały wideo, które przybliżą graczom klimat Days Gone.

Days Gone – World Video Series: The Farewell Wilderness | PS4

Gra wyjdzie w dwóch wersjach: specjalnej oraz kolekcjonerskiej. I, muszę przyznać, wyglądają zacnie. Pierwsza z nich zawierać ma: grę w steelbooku, ścieżkę dźwiękową na dysku oraz stworzony przez Dark Horse art-book liczący 48 stron.

325460296192178140

A kolekcjonerka to, poza grą (ale wiecie, muszę o tym napisać, bo były takie, co gry nie zawierały): figurkę głównego bohatera, steelbook, 6 pinów, art-book w postaci fizycznej i cyfrowej, takoż ścieżkę dźwiękową fizyczną oraz cyfrową, naszywkę, 4 naklejki oraz DLC. Niestety, nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena obu zestawów.

325460296192309212

Przy okazji, rozpoczęto też przyjmowanie zamówień przedpremierowych. Osoby, które zdecydują się na wcześniejszy zakup, dostaną cyfrowe dodatki. Szczegóły w poniższym wideo:

Days Gone - Pre-Order Announce Video | PS4

bDTZtnDb