David Jaffe trolluje fanów God of War

Strona głównaDavid Jaffe trolluje fanów God of War
01.12.2014 12:27
David Jaffe trolluje fanów God of War
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Będzie nowy God of War? O RANY, O RANY, O RANY!!!

bEEqBDKJ

Nie, spokojnie, raczej nie będzie. To jest, może kiedyś będzie, ale nie na razie, a przynajmniej nie ma na to żadnych dowodów.

Po kolei. David Jaffe, jeden z oryginalnych twórców God of War, napisał w weekend na swoim Twitterze, że "pieprzy to i nie powinienem o tym mówić jeszcze przez tydzień", ale "robimy nowego God of Wara".

Poważna sprawa, co? Niedługo rozdanie nagród VGA, niedługo impreza PlayStation Experience, może tam zobaczymy nową odsłonę serii? Wszystko zdaje się do siebie pasować. Gracze chętnie przekazywali sobie tę informację, podchwyciły ją także niektóre media. Szkoda tylko, że mało kto zwrócił uwagę na następny twitt, który pojawił się zaledwie minutę później. Jaffe napisał w nim, że w ramach prezentu urodzinowego zrobił dla syna... lodową rzeźbę w kształcie Kratosa.

bEEqBDKL

Bo tak, Jaffe faktycznie pracuje nad nową grą razem ze swoim nowym studiem i ta gra faktycznie ma zostać ujawniona podczas grudniowego PlayStation Experience. Sęk w tym, że, jak już pisaliśmy, ma to być zupełnie nowa marka. Wystarczy także prześledzić Twittera tego twórcy, by dowiedzieć się, że nie będzie to "monumentalna produkcja AAA". A więc raczej nie God of War.

Oczywiście, teraz już ciężko stwierdzić co jest żartem, a co nie, więc kto wie, może zobaczymy niedługo zwiastun nowych przygód Kratosa. Nie spodziewałbym się jednak, by było one powiązane z ostatnimi postami Jaffe.

Tomasz Kutera

326976314253334570
bEEqBDLH