Dauntless z multiplayerem pomiędzy wszystkimi platformami

Dauntless z multiplayerem pomiędzy wszystkimi platformami

Dauntless z multiplayerem pomiędzy wszystkimi platformami
31.01.2019 17:58

Debiutancka gra studia Phoenix Labs połączyć ma PC, PS4, Xboksa One, Switcha i platformy mobilne.

Aktualnie Dauntless - wariacja na temat Monster Huntera, którym na rynku debiutuje studio Phoenix Labs - dostępna jest jedynie na PC w formie otwartej bety. W tym roku jednak ma się to zmienić. Gra trafi też na inne platformy - PS4, Xboksa One, Switcha i systemy mobilne.

Oficjalnej premierze gry towarzyszyć ma przejście wersji pecetowej do Epic Games Store. Wraz z nim - uruchomienie multiplayera pomiędzy właścicielami wszystkich platform oraz wsparcie dla przenoszenia postępów pomiędzy nimi.

Dauntless - Open Beta Trailer

Dzięki temu gracze, którzy aktualnie uczestniczą w otwartych testach, po ich zakończeniu będą mogli kontynuować postępy na dowolnej platformie (progres z bety ma się przenieść do pełnej wersji).

Premiera Dauntless na PS4 i Xboksie One planowana jest aktualnie na kwiecień tego roku, zapewne mniej więcej w tym samym czasie spodziewać się można wyjścia wersji pecetowej z bety i przejścia do sklepu Epica. Switch i platformy mobilne dostaną grę nieco później, ale ma to nastąpić przed końcem roku.

Studio Phoenix Labs, pracujące nad grą, zostało założone przez trzech byłych pracowników Riot Games. Wśród jego kilkudziesięciu pracowników znaleźli się również weterani z BioWare, Blizzarda i Capcomu. Założyciele zapewniają, że chociaż w porównaniu z tymi gigantami ich studio jest małe, to będzie w stanie zapewnić nowe spojrzenie na tworzenie wysokobudżetowych gier.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)