Dauntless utrzymuje formę i zmierza na Switcha

Dauntless utrzymuje formę i zmierza na Switcha

Dauntless utrzymuje formę i zmierza na Switcha
Łukasz Jarkiewicz
12.06.2019 18:58

My tu sobie pogawędki urządzamy...

Monster Hunter World doczekał się mniejszego brata, który radzi sobie coraz lepiej. Zacznijmy od informacji, która zadowoli posiadaczy przenośnej konsoli Nintendo, ponieważ darmowy tytuł od studia Phoenix Labs został na nią zapowiedziany. Planowana data premiery ma przypaść na koniec tego roku. Dodam tylko, że jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o multiplatformowej rozgrywce, więc nie powinno być powodu do paniki w sprawie braku towarzyszy.

Dauntless miał premierę 21 maja tego roku i do końca miesiąca uzbierał pięć milionów graczy. Teraz, po zaledwie dwóch tygodniach, liczba się podwoiła. To naprawdę dobry wynik, gdy spojrzymy na wyłączność tytułu, który pobierzecie na komputery tylko z pomocą Epica. Prawdą pozostaje fakt, że 10 milionów nie odzwierciedla unikalnej liczby graczy. Nie znamy też nieaktywnych użytkowników, którzy tytuł mogli porzucić już w dniu premiery.

Dauntless - Open Beta Trailer

W planach rozwojowych gry jest jej przeniesienie na urządzenia mobilne, ale twórcy niezbyt chętnie dzielą się informacjami na temat postępów swoich prac.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)