Daty premiery Super Mario Odyssey i Xenoblade Chronicles 2 oraz cała reszta małych ogłoszeń z magicznego świata Nintendo

Daty premiery Super Mario Odyssey i Xenoblade Chronicles 2 oraz cała reszta małych ogłoszeń z magicznego świata Nintendo

Daty premiery Super Mario Odyssey i Xenoblade Chronicles 2 oraz cała reszta małych ogłoszeń z magicznego świata Nintendo
Adam Piechota
13.06.2017 21:17

Jest fabularne rozszerzenie do Breath of the Wild. Jest Rocket League na Switchu. I zwiastun Fire Emblem Warriors na deser.

Przybliżona data premiery Xenoblade Chronicles 2. No i większy zwiastun z elementami gameplayu. Fanom kultowego oryginału (a może także i dziwniejszego X z Wii U) może nie przypaść do gustu design postaci. Maczał w nim palce mój arcywróg ze Square Enix, Tetsuya Nomura. Niemniej w Xenoblade'ach chodzi przede wszystkich o gigantyczny świat do eksploracji. I to, co z niego zobaczyłem w tym materiale, wydaje się cholernie satysfakcjonujące. A data premiery? Trzymajcie się foteli - okres jesienno-świąteczny tego roku!

Xenoblade Chronicles 2 - Official Game Trailer - Nintendo E3 2017

Data premiery Super Mario Odyssey. Bardzo, zaskakująco wręcz bliska, bo 27 października tego roku. A do tego mnóstwo nowego materiału - świeży zwiastun i 21 minut czystego gameplayu. Sześćdziesiąt klatek na sekundę robi swoje. Stricte eksploracyjnego Mariana nie widzieliśmy od czasów GameCube'a, więc nie sposób ignorować Odysei. Z chęcią wystawiłbym jeszcze jedną ocenę maksymalną jakiejś grze na Switcha w tym roku.

Super Mario Odyssey - Game Trailer - Nintendo E3 2017

SUPER MARIO ODYSSEY Gameplay Walkthrough Part 1 Demo (E3 2017)

DLC-eki do Breath of the Wild. Ten pierwszy, nudniejszy, zadebiutuje już 30 czerwca. Ale poznaliśmy też zamysł drugiego, The Champions Ballad, który trafi do eShopu w szalonym okresie okołoświątecznym. Poznamy w nim przygody Linka sprzed wydarzeń z podstawki, a zatem sprzed ataku Ganona. Oznacza to, mam nadzieję, niezniszczone jeszcze królestwo Hyrule i dużo nowych interakcji z czteroma czempionami. Ci zaś dostaną swoje własne Amiibosy. Jakże inaczej.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Expansion Pass - Nintendo E3 2017

Rocket League na Switchu. Po prostu. Pod koniec 2017 roku, z całą dotychczasową zawartością i - co najważniejsze - międzyplatformowym multiplayerem. No i git.

Rocket League - Nintendo Switch Trailer - Nintendo E3 2017

Zwiastun Fire Emblem Warriors. Ale nie bijcie, że nie skomentuję, bo nadal nie zdołałem załapać bakcyla na formułę gier Koei Tecmo. A Fire Emblemy mam w tradycyjnej, superanckiej formule oraz takiej uproszczonej na potrzeby aplikacji. Wystarczy mi. W każdym razie - premiera tej jesieni.

Fire Emblem Warriors - Game Trailer - Nintendo E3 2017

I jeszcze nowy zwiastun Sonic Forces, tak na dobitkę. Proszę, nie dziękujcie.

Sonic Forces - Official Game Trailer - Nintendo E3 2017

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)