Datę DriveClub poznamy niedługo, ale na samą grę być może przyjdzie nam poczekać

Datę DriveClub poznamy niedługo, ale na samą grę być może przyjdzie nam poczekać

Datę DriveClub poznamy niedługo, ale na samą grę być może przyjdzie nam poczekać
marcindmjqtx
22.01.2014 13:48, aktualizacja: 05.01.2016 15:47

Włochy przysłużyły się automaniakom wieloma niezapomnianymi modelami Ferrari, Lamborghini czy Alfa Romeo. Teraz to właśnie z tego kraju wypływają nieciekawe wiadomości na temat daty premiery DriveClub.

To kolejna, niepotwierdzona przez Sony ani Evolution, plotka w ostatnim czasie. Ale skoro znalazła się na facebookowym profilu włoskiego Official PlayStation Magazine, to warto się nią zainteresować. Redakcja podzieliła się ze swoimi czytelnikami przeczuciem, że Driveclub pojawi się dopiero w czerwcu.

fot. facebook.com/playstationofficialmagazineitalia

To nie kwalifikowałoby się już na "początek roku", o którym mówiło Sony przy okazji informacji, że gra jednak nie zdąży na premierę konsoli. Dziwi mnie milczenie przedstawicieli wydawcy i dewelopera. I trochę niepokoi, bo różnica pomiędzy listopadem 2013 a ewentualnym czerwcem 2014 jest duża. Czy to aby na pewno będzie ta sama gra, którą Sony zapowiedziało w lutym zeszłego roku na konferencji, na której (nie)pokazało PlayStation 4? W zeszłym tygodniu firma zapowiedziała tylko, że datę premiery poznamy wkrótce.

Czekanie możecie umilić sobie filmikiem, który chyba nigdy nie miał wyciec poza studio. Prezentuje on hasłowe wytyczne, które mają zdefiniować charakter marki Driveclub.

[źródło: Facebook, PSTrophies]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)