Data premiery i nowy zwiastun dokumentu Halo 2: Remaking the Legend

Data premiery i nowy zwiastun dokumentu Halo 2: Remaking the Legend

Data premiery i nowy zwiastun dokumentu Halo 2: Remaking the Legend
marcindmjqtx
26.10.2014 12:05, aktualizacja: 05.01.2016 15:25

Jak uczcić dziesiątą rocznicę premiery jednej ze swoich najlepszych gier? Zrobić jej remake i nagrać o tym dokument.

Ósmego listopada 2004 roku, na sklepowych półkach pojawiło się Halo 2. Ogromny sukces tej gry ugruntował pozycję całej marki, a ją samą zapisał na kartach historii jako najlepiej sprzedający się tytuł dla pierwszego Xboksa. Dziś, prawie 10 lat od tamtych wydarzeń, znów będziemy mieli szansę wcielić się w Master Chiefa i powstrzymać inwazję obcych.

Przy okazji tworzenia remake'u, 343 Industries postanowiło nagrać dokument opowiadający o ich pracy nad tą kultową produkcją. Halo 2 Remaking the Legend trafi do sieci już w przyszłym tygodniu, a co ważne będzie on dostępny zupełnie za darmo.

Posiadacze Xboksów otrzymają możliwość pobrania go na dysk swojej konsoli poprzez aplikację Xbox Video (od 31 października), natomiast reszta chętnych powinna zajrzeć oficjalny kanał Xboksa na Twitchu, gdzie zostanie on wyemitowany w podanych terminach:

  • Piątek, 31 października o 19:00
  • Niedziela, 2 listopada o 2:00
  • Poniedziałek, 3 listopada o 2:00

Halo 2: Anniversary wejdzie w skład Halo: The Master Chief Collection, która w sklepach pojawi się już za niecałe trzy tygodnie, czyli 14 listopada 2014 roku. Oczywiście tylko na konsoli Xbox One.

[Źródło: Gamespot]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)