Darmowy multiplayer w ten weekend. PlayStation Plus nie będzie potrzebne

PS Plus
PS Plus
Źródło zdjęć: © PlayStation

08.12.2022 14:23, aktual.: 08.12.2022 19:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony ogłasza darmowy weekend z trybem multiplayer. W praktyce oznacza to, że wszyscy użytkownicy konsol PlayStation 4/5 wezmą udział w rozgrywce online. Wszyscy – nawet ci, którzy nie mają abonamentu PlayStation Plus.

Posiadacze konsol PlayStation, którzy jeszcze nie mają dostępu do abonamentu PlayStation Plus, będą mogli wypróbować jego funkcje online w swoich ulubionych grach już w nadchodzący weekend.

Promocja rozpocznie się 10 grudnia i potrwa do niedzieli 11 grudnia, do godziny 23:59. Będą z niej mogli skorzystać wszyscy użytkownicy konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 bez aktywnego abonamentu PlayStation Plus.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Do prowadzenia rozgrywek online wystarczy podstawowa wersja abonamentu, czyli PlayStation Plus Essential. W tym przypadku nie ma zmian względem poprzedniej wersji, bo jak wiadomo, Sony w tym roku zredefiniowało usługę PS Plus.

PlayStation Plus Essential pozwala subskrybentom grać w sieci oraz oferuje comiesięczny dostęp do gier w ramach abonamentu. W tym miesiącu odebrać można:

  • Divine Knockout: Founder’s Edition
  • Mass Effect: Legendary Edition
  • Biomutant

Jeśli chodzi o cenę podstawowego PS Plus, to koszty różnią się w zależności od formy subskrypcji: 1 miesiąc to wydatek rzędu 37 zł, 3 miesiące to 100 zł, zaś 12 miesięcy kosztuje 240 zł.

Tak więc w nadchodzący weekend możemy cieszyć się z rozgrywki sieciowej, nie mając wykupionego abonamentu. To doskonała okazja, żeby sprawdzić, jak prezentuje się nowy, darmowy dodatek do Elden Ring.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)