Dead Space i Dead Space Remake. Oto porównanie wersji

Dead Space i Dead Space Remake. Oto porównanie wersji

Dead Space i Dead Space Remake
Dead Space i Dead Space Remake
Źródło zdjęć: © YouTube
08.12.2022 09:31

Symptomem zbliżającej się premiery Dead Space Remake są nowe materiały. Tym razem do sieci trafiło porównanie szaty graficznej. Jak odświeżona wersja wypada na tle oryginału? Przekonajcie się sami.

Niedawno światło dzienne ujrzał długi, bo niespełna dwudziestominutowy, zapis rozgrywki z nadchodzącego Dead Space Remake. Oglądając go, wielu graczy z pewnością doświadczyło swego rodzaju flashbacków, które momentalnie przywołały wspomnienia o pierwowzorze.

Tak się składa, że do naszych rąk trafia nowy materiał, który jest porównaniem grafiki Dead Space i Dead Space Remake. Różnice są kolosalne, ale możemy być spokojni – duch Dead Space'a jest nadal żywy i objawia się poprzez klimat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dead Space i Dead Space Remake. Porównanie grafiki

Pozostaje więc zapoznać się z materiałem i delektować się nową, jeszcze lepszą wersją Dead Space. Sekcja komentarzy pod filmem nie pozostawia złudzeń – zdecydowana większość graczy jest zachwycona. Pomijając cały Remake, internauci podkreślają, że oryginalna wersja z 2008 roku nadal ma "to coś". Mówiąc prościej – gra zestarzała się dobrze.

Uwspółcześniona wersja Dead Space zadebiutuje niebawem, bo na początku przyszłego roku, a konkretnie to 27 stycznia. Gra trafi na PC, konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Znamy również szczegóły edycji kolekcjonerskiej, w której znajdziemy hełm głównego bohatera z działającym oświetleniem.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)