Darmowe gry w Epic Games Store. Znamy ofertę na ten tydzień

Darmowe gry w Epic Games Store. Znamy ofertę na ten tydzień

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
23.01.2023 09:36

Epic Games Store dzieli się szczegółami oferty na nadchodzący tydzień. W najbliższy czwartek zgarniemy dwie darmowe gry na PC, a jedna z nich pomoże uzyskać odpowiedź na fundamentalne pytanie: czy "sytuacja na rynku świń jest nadal beznadziejna"?

Kolejny tydzień czas zacząć. Pozytywnym akcentem poniedziałkowego kieratu jest świadomość, że Epic Games Store dzieli się szczegółami oferty na najbliższych czwartek. Tym razem do zgarnięcia są dwie całkiem interesujące produkcje.

Nie oznacza to, że poprzednia oferta przepadła. Do 26 stycznia, do godziny 17:00 czasu polskiego, możemy odebrać za darmo Epistory - Typing Chronicles. To produkcja godna uwagi, mogąca pochwalić się bajkową oprawą graficzną i ciekawą mechaniką.

Hell is Others za darmo w Epic Games Store

Pierwszym darmowym tytułem jest Hell is Others (49,99 zł na Steamie), czyli multiplayerowa strzelanka top-down. Akcja gry toczy się w Century City; niebezpieczne miasto jakich wiele, ale to, co je wyróżnia, to fakt, że główną walutą tego świata jest krew. Nasz protagonista upodobał sobie botanikę, ale co jakiś czas zmuszony jest wyruszyć na krwawe łowy.

Adios za darmo w Epic Games Store

Równie krwawo prezentuje się druga darmowa produkcja od Epic Games Store. Adios (64,99 zł na Steamie) to gra o "podejmowaniu trudnych decyzji".

Jesteś hodowcą świń z Kansas. Jest październik. Mroźne poranki są już dla Ciebie normą, ale masz dość tego, że mafia wykorzystuje Ciebie i Twoje świnie do pozbywania się ciał.

Opis gry w Epic Games Store

W pewnym momencie zjawia się nasz stary przyjaciel (płatny zabójca, a jakże) z kolejną "dostawą", a nasz cierpliwość się kończy – protagonista przeciwstawia się mafii, co jest głównym filarem rozgrywki.

Adios oraz Hell is Others staną się darmowe 26 stycznia 2023 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego. Warto więc wstrzymać się z potencjalnym zakupem.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)