Darmowe gry w Epic Games Store. Wielka marka

Darmowe gry w Epic Games Store. Wielka marka

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
21.11.2022 06:54

Epic Games Store odkrywa karty. Poznaliśmy tytuł, który w tym tygodniu będzie można przypisać do konta w serwisie Epic Games za darmo. Niestety, wbrew tradycji, ujawniono informacje o tylko jednym tytule.

Epic Games Store znów rozdaje gry za darmo. Dowiedzieliśmy się, jaki tytuł użytkownicy platformy będą mogli przypisać do swojego konta bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. To przedstawiciel jednej z największych marek na świecie.

Zazwyczaj Epic Games Store umożliwia pobranie dwóch darmowych gier w tygodniu. Informacje na temat tego, które tytuły będą udostępnione za darmo, są zazwyczaj ujawniane od razu. Tym razem tak się nie stało. Na stronie sklepu Epic Games możemy przeczytać tylko o jednym tytule, który będzie można pobrać za darmo już w najbliższy czwartek.

Star Wars: Squadrons za darmo w Epic Games Store

Tytułem, który będziemy mogli pobrać za darmo z Epic Games Store w tym tygodniu, jest Star Wars: Squadrons. Ta wydana w 2020 r. przez Electronic Arts produkcja pozwala wcielić się w pilota statku kosmicznego i wziąć udział w widowiskowych starciach w przestrzeni kosmicznej.

Akcja Star Wars: Squadrons toczy się po wydarzeniach z szóstej części Gwiezdnych Wojen, czyli Powrotu Jedi. W grze możemy wcielić się w przedstawicieli jednej ze stron konfliktu - Imperium lub Nowej Republiki. Standardowa cena produkcji na platformie Epic Games Store kosztuje 179,90, więc możliwość pobrania gry za darmo to szansa na spore oszczędności.

Star Wars: Squadrons będzie dostępne za darmo w Epic Games Store od czwartku 24 listopada 2022 r. od godziny 17:00. Do tego czasu można skorzystać z trwającej obecnie promocji, w ramach której pobrać za darmo dwie produkcje - Dark Diety i Evil Dead: The Game. Oprócz tego zadowoleni powinni być też fani gry Rumbleverse. Do najbliższego czwartku mogą za darmo pobrać pakiet Epic Cheerleader.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)