Darmowe gry w Epic Games Store. Oferta na nowy tydzień

Darmowe gry w Epic Games Store. Oferta na nowy tydzień

Epic Games Store oferuje tanie gry
Epic Games Store oferuje tanie gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
26.09.2022 07:07, aktualizacja: 26.09.2022 12:50

Wiemy już, jakie darmowe gry trafią w tym tygodniu do użytkowników Epic Games Store. W ramach cotygodniowej oferty tytułów rozdawanych bezpłatnie Epic rozda użytkownikom dwie pozycje cechujące się szybkim tempem rozgrywki.

Kolejne darmowe gry trafią na konta użytkowników Epic Games Store. W tym tygodniu będą to dwa mniejsze tytuły, które cechują się bardzo dynamiczną rozgrywką. Przypisanie ich do swojego konta będzie możliwe, jak zawsze, w czwartek o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Jedną z gier, które Epic Games Store rozda za darmo swoim użytkownikom, jest The Drone Racing League Simulator (35 zł). Ten mający kilka lat symulator oferuje unikalne wrażenia, których trudno szukać w innych grach wyścigowych. W końcu w DRL SIM ścigamy się dronami na trasach, które znane są z profesjonalnych wyścigów tych niezwykłych urządzeń.

Drugi tytuł to gra stworzona z myślą o wspólnej zabawie. Runbow (53,99 zł na Steam) pierwszy raz zostało wydane w 2015 roku na Wii U, lecz doczekało się także wersji na PC, Xbox One, PS4, Nintendo 3DS oraz Nintendo Switch. To nietypowa gra platformowa, w którą może grać jednocześnie nawet dziewięć osób. Oferuje zróżnicowane tryby gry, zarówno kooperacyjne, jak i stawiające na rywalizację. Podstawową mechaniką Runbow są zmieniające się kolory tła, które odpowiadają kolorom platform i przeszkód. Gdy kolor tła pokrywa się z kolorem elementu na planszy, ten znika.

RunbowThe Drone Racing League Simulator będzie można odebrać w sklepie Epic Games Store za darmo od czwartku 29 września od godziny 17:00. Do tej pory do konta w serwisie można przypisać gry znajdujące się w ofercie Epic Games Store na ten tydzień.

Karol Kołtowski, dzienikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)