Darmowe gry w Epic Games Store. Nowe tytuły już dostępne

Darmowe gry w Epic Games Store. Nowe tytuły już dostępne

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
22.09.2022 17:00

W Epic Games Store zaprasza użytkowników tej platformy na cotygodniowy festiwal rozdawnictwa. To doskonała okazja, by wzbogacić swoją kolekcję o interesujący tytuł. W ofercie znajduje się dobrze znana, ceniona gra survivalowa.

Nowe gry za darmo właśnie trafiły do oferty Epic Games Store. Firma nie wprowadza żadnych zmian w regulaminie tego festiwalu rozdawnictwa. Wystarczy być użytkownikiem tej platformy, a cała reszta to kwestia kilku kliknięć, sprowadzających się do przypisania gry do własnej biblioteki. Co tym razem przygotowano dla graczy?

Pierwsza propozycja to znany i ceniony survival MMO z otwartym światem, czyli ARK: Survival Evolved (71,99 zł). Część graczy pewnością się ucieszy z tej informacji i spróbuje swoich sił w starciu z dinozaurami. Jednakże warto podkreślić, że ta produkcja dość często występuje jako bohater darmowych ofert i promocji, a więc społeczność może być mocno "nasycona" ARK: Survival Evolved.

Drugi tytuł, który również odbierzemy bezpłatnie, to Gloomhaven (124,99 zł). Jest to cyfrowa adaptacja udanej gry planszowej. Wielbiciele taktycznych gier RPG oraz dungeon-crawlerów powinni zainteresować się tym dziełem.

Wymienione produkcje są dostępne całkowicie bezpłatnie w Epic Games Store od 22 września, od godziny 17:00 czasu polskiego. Oferta potrwa przez równy tydzień.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)