Darmowe gry w Epic Games Store. Kultowa strategia i utopia

Darmowe gry w Epic Games Store. Kultowa strategia i utopia

Epic Games Store oferuje tanie gry
Epic Games Store oferuje tanie gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
07.08.2023 07:02

Znamy nową ofertę darmowych gier od Epic Games Store. W tym tygodniu użytkownicy platformy mogą liczyć na dwie darmowe produkcje. Jedna z nich to ciesząca się dużą popularnością gra strategiczna, druga natomiast to utopijna wizja przyszłości.

Epic Games Store ujawnił ofertę darmowych gier na nadchodzący tydzień. Tym razem użytkownicy będą mogli bezpłatnie przypisać do swojego konta dwa tytuły, wśród których znalazło się miejsce dla strategii, która zyskała ogromną popularność na całym świecie, a także tytuł inspirowany twórczością George'a Orwella, w którym gracz wcieli się w rolę Wielkiego Brata.

Zdecydowanie popularniejszym tytułem, który w tym tygodniu trafi do użytkowników platformy Epic Games Store jest produkcja studia Paradox, czyli Europa Universalis IV. W cieszącym się dużą popularnością EU4 gracz ma szansę poprowadzić daną nację w latach 1444-1821, starając się przy tym przewodzić mu w taki sposób, by osiągnąć możliwie duży sukces.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Europa Universalis IV za darmo w Epic Games Store

Choć Europa Universalis IV niebawem kończy dziesięć lat, tytuł nadal cieszy się dużą popularnością. Osobom, które lubują się w podobnych klimatach, produkcja może zapewnić rozrywkę na setki godzin. Warto też przypomnieć, że nie jest to pierwszy raz, gdy EU4 udostępniono za darmo w Epic Games Store. Gra była już do zgarnięcia jesienią 2021 r.

Orwell: Keeping an Eye on You za darmo w Epic Games Store

Druga spośród darmowych gier, które w tym tygodniu zostaną udostępnione użytkownikom Epic Games Store to Orwell: Keeping an Eye on You. Jest to tytuł stworzony przez niezależnego dewelopera Osmotic Studios. Gra nie jest adaptacją twórczości George'a Orwella, ale jest nią inspirowana.

Gracz ma okazję wcielić się w rolę Wielkiego Brata. Naszym zadaniem w tej produkcji jest gromadzenie danych na temat obywateli w celu przeciwdziałania terroryzmowi. Zadaniem gracza będzie śledzenie obywateli i łamanie ich prawa do prywatności w celu zapewnienia bezpieczeństwa ogółu.

Europa Universalis IVOrwell: Keeping an Eye on You zostaną udostępnione za darmo w Epic Games Store w najbliższy czwartek 10 sierpnia o godz. 17:00 czasu polskiego. Do tej pory można skorzystać z gier udostępnionych bezpłatnie w tym tygodniu.

Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)