Darmowe gry w Epic Games Store. Klimat ponad wszystko

Darmowe gry w Epic Games Store. Klimat ponad wszystko

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier za darmo
Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier za darmo
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
12.09.2022 06:43, aktualizacja: 12.09.2022 12:46

Poznaliśmy ofertę Epic Games Store na najbliższy tydzień. Użytkownicy platformy otrzymają w najbliższy czwartek dwie darmowe gry, które mogą poszczycić się niepowtarzalnym klimatem.

Wiemy, co Epic Games Store przygotował na ten tydzień. W najbliższy czwartek użytkownicy platformy będą mogli przypisać do swojego konta kolejne dwie darmowe gry. Tym razem nie otrzymamy żadnego dużego tytułu, obie gry oferują klimatyczną oprawę, choć obie mocno różnią się od siebie.

Poza nowymi tytułami nic nie zmienia się w ofercie Epic Games. Darmowe gry, jak zawsze, będzie można odebrać w czwartek. Promocja zaczyna obowiązywać o godzinie 17:00, a na przypisanie bezpłatnych produktów do swojego konta Epic Games Store użytkownicy będą mieć cały tydzień.

Spirit of the North za darmo w Epic Games Store

Pierwszą grą, która trafi w nasze ręce za darmo w ramach prezentu z Epic Games Store, jest Spirit of the North (69 zł). To klimatyczna produkcja stworzona przez Infuse Studio, w której możemy pokierować poczynaniami lisa.

Akcja gry toczy się na Islandii. Głównemu bohaterowi towarzyszy strażniczka zórz polarnych, a rolą gracza jest eksplorowanie świata i rozwiązywanie kolejnych zagadek.

The Captain za darmo w Epic Games Store

Drugi tytuł, który otrzymamy za darmo w ramach najnowszej promocji w Epic Games Store to The Captain (69 zł). Jest to przygodowa gra z gatunku point and click, w której wcielamy się w kapitana statku kosmicznego. Naszym zadaniem jest powrót z przestrzeni kosmicznej na Ziemię.

Stworzona przez Sysiac Games produkcja powstała w 2021 roku. Twórcy postawili na stylistykę retro. Oprawa graficzna jest uproszczona, a obiekty składają się z dużych pikseli.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)