Darmowe gry w Epic Games Store. Dwie produkcje już dostępne

Darmowe gry w Epic Games Store. Dwie produkcje już dostępne

Epic Games Store oferuje tanie gry
Epic Games Store oferuje tanie gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
27.04.2023 17:00

Na platformie Epic Games Store znajdziemy kolejne darmowe gry. Również i tym razem odbierzemy dwie produkcje, które różnią się między sobą praktycznie wszystkim. Kosmos i karty – oto motywy przewodnie nowej odsłony rozdawniczego cyklu.

Epic Games Store aktualizuje swoją ofertę z darmowymi produkcjami. Procedura nie zmienia się: jeśli mamy aktywne konto, to bez problemu odbierzemy dwie gry na PC. Oferta kończy się 4 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Pierwszą grą od Epic Games Store jest Breathedge. Dzieło dewelopera RedRuins Softworks to kosmiczny survival, który rozpoczyna się dość nietypowo: główny bohater leci w kosmos, by urządzić pogrzeb dziadka. Oczywiście po drodze coś pójdzie nie tak i rozpoczyna się szaleńcza walka o przetrwanie. Problemy zaczynają się piętrzyć, gdy protagonista odkrywa kosmiczny spisek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Drugą darmową grą jest Poker Club. Tu nie będzie zaskoczenia, bo ta produkcja jest tym, na co wskazuje tytuł. Poker Club oferuje kilka różnych trybów gry, możemy dołączać do klubów, grać w trybie jednoosobowym, wieloosobowym, a nawet rozgrywać turnieje online.

W tym miejscu warto przypomnieć o alternatywnej ofercie. Na platformie Steam pojawiły się trzy strzelanki, które łączy jedno: są bezpłatne. No dobrze, być może mają więcej wspólnego, bo każda z nich jest pozytywnie oceniana przez graczy.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)