Darmowe gry na Steam. Spiesz się, by zostać szpiegiem

Strona głównaDarmowe gry na Steam. Spiesz się, by zostać szpiegiem
10.11.2021 08:47
Beholder
Beholder
Źródło zdjęć: © YouTube Adventure's Index

Na Steam czekają prezenty dla graczy. To dwie darmowe gry. Trzeba się jednak spieszyć, bo na dopisanie ich do konta otrzymaliśmy naprawdę niewiele czasu.

Promocje na Steam to to, co zawsze cieszy graczy. Szczególnie gdy za darmo można zgarnąć nie najgorszą produkcję. Tym razem za darmo rozdawane są dwie gry na platformie Valve. Promocja jest jednak mocno ograniczona czasowo, więc należy się pospieszyć.

Pierwsza z nich to będąca wciąż w fazie rozwoju wyścigówka KEO. Data premiery pełnej wersji gry nie jest jeszcze znana, jednak według zapowiedzi ma ona pojawić się na rynku w 2022 roku. Obecnie można sprawdzić, jak ta wieloosobowa gra wyścigowa sprawdza się we wczesnym dostępie. Promocja trwa do 10 listopada do godziny 19:00.

GOG Made in Poland Sale. Promocje na polskie gry
GOG Made in Poland Sale. Promocje na polskie gry

Na dodanie do konta drugiej z darmowych gier mamy więcej czasu. Beholder. Jest to gra, która zgarnęła całkiem dobre opinie. Wydana w 2016 przygodówka utrzymana jest w klimacie powieści George'a Orwella, Ray'a Bradbury'ego i Aldousa Huxleya.

W grze wcielamy się w postać pracownika apartamentowca, którego zadaniem jest szpiegowanie wszystkich jego mieszkańców oraz składanie raportów na temat ich zachowań, które świadczą o działalności przeciwko państwu.

Beholder jest dostępny za darmo do godziny 19:00 11 listopada 2021 roku.

Udostępnij:
Komentarze (1)