Darmowe gry na PC. Lepiej się pospiesz, bo oferta przepadnie

Darmowe gry na PC. Lepiej się pospiesz, bo oferta przepadnie

klawiatura, laptop, pc
klawiatura, laptop, pc
Źródło zdjęć: © Polygamia | Sebastian Barysz
17.05.2023 12:19

Dwie darmowe gry na PC czekają na to, aż gracze je przygarną, ale każde rozdawnictwo ma swoje zasady. W tym przypadku musimy spełnić jeden warunek: trzeba się pospieszyć, bo oferta za chwilę wygaśnie.

Mamy jeszcze szansę na to, by przygarnąć dwie darmowe gry na PC. I nie chodzi o Epic Games, jak to zazwyczaj bywa, tylko o majowe rozdanie w GX.Games. Do 18 maja 2023 r. odbierzemy jedną grę, a potem pojawi się kolejny prezent.

Pierwszą z nich jest What Lies in the Multivers, czyli platformówka z elementami logicznymi. Za tytuł odpowiada Studio Voyager; deweloper zadbał o to, by fabuła gry czerpała inspiracje z mrocznych, absurdalnych i prześmiewczych programów takich jak Rick & Morty. Gracza czeka rozwiązywanie zagadek oraz wyścig przez światy równoległe, w których wszystko może się zdarzyć. Grę odbierzemy do 18 maja 2023 r. do godziny 13:00 czasu polskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

A co potem?

Gdy oferta z What Lies in the Multivers wygaśnie, pojawi się kolejna darmowa gra. Od 18 maja 2023 r. odbierzemy Super Chicken Jumper w które można grać w pojedynkę lub w multiplayerze, próbując przebić się przez sześć unikalnych światów i liczne walki z wielkimi bossami. Według twórców gry, jednym z najbardziej frustrujących, ale fascynujących aspektów gry jest: uczucie, gdy prawie ukończysz poziom, tylko po to, by umrzeć tuż przed końcem, co prowadzi do niezliczonych godzin rozgrywki.

Alternatywne oferty

Przypominamy, że w 18 maja 2023 r. odbierzemy w Epic Games Store tajemniczą grę. Pierwsze przecieki podpowiadają, że chodzi o naprawdę głośny hit.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)