Darmowe Gran Turismo dla pierwszych posiadaczy PSP Go

Darmowe Gran Turismo dla pierwszych posiadaczy PSP Go26.08.2009 17:21
Darmowe Gran Turismo dla pierwszych posiadaczy PSP Go
marcindmjqtx

SCEP potwierdziło, że w przypadku darmowego Gran Turismo nie ma mowy o wykluczeniu spoza Europy, więc wszyscy, którzy planują zakupić PSP Go w Polsce to będą mogli pobrać dzieło Polyphpny Digital, o ile zarejestrują ją do 10 października na PlayStation Network. Fajna inicjatywa, choć jak wspominałem wcześniej, cena konsoli bez napędu UMD nadal wydaje się wysoka.

Warszawa 25 sierpień 2009 - Sony Computer Entertainment Polska ma przyjemność ogłosić niesamowitąpromocję.Każdy, kto kupi PSP go w dniach jej premiery, czyli od 1 do 10 października i zarejestruje ją na PlayStation Network do 10 października, będzie mógł całkowicie za darmo pobrać grę Gran Turismo-PSP bezpośrednio z PlayStation Store.

Gran Turismo to długo wyczekiwana produkcja firmy Polyphony Digital pierwszy raz wydana na PSP. Gracze będą mogli skorzystać z blisko 800 realistycznych aut i 35 zapierających dech w piersiach tras. Specjalnie dla użytkowników PSP go i PlayStation Network, PlayStation umożliwi także pobranie jeszcze jednego ekskluzywnego samochodu - Corvette ZR1, co z pewnością spotęguje emocje towarzyszące grze.

Premiera gry Gran Turismo PSP już od 1 października.

PSP go zadebiutuje w sklepach tego samego dnia.

326914013336655914
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)