Darmowa gra w PlayStation Store. Chodzi o DLC do kultowej produkcji

Darmowa gra w PlayStation Store. Chodzi o DLC do kultowej produkcji21.07.2022 11:00
inFAMOUS Second Son - Official Live Action Trailer
inFAMOUS Second Son - Official Live Action Trailer
Źródło zdjęć: © YouTube

W PlayStation Store pojawiła się dość interesująca okazja. Wszyscy chętni mogą odebrać za darmo dodatek do Infamous: Second Son, czyli trzeciej części popularnej serii gier. O ile jeszcze wszyscy nie zapomnieli o Infamous...

Sucker Punch Productions wywiązuje się ze swojej obietnicy. Na początku lipca studio opublikowało komunikat, który może okazać się bolesnym doświadczeniem dla każdego miłośnika serii Infamous. Nowa gra obecnie nie powstaje, firma skupia się na innych projektach.

(...)nie planujemy obecnie powrotu do inFAMOUS czy Sly Cooper, a żadne inne studio nie pracuje obecnie nad projektami związanymi z tymi franczyzami. Te postacie są bardzo wyjątkowe i bliskie naszym sercom, więc choć nigdy nie powiemy "nigdy" kontynuacji, na razie nie ma żadnych gier z serii inFAMOUS ani Sly Cooper w przygotowaniu.

Sucker Punch Productions

Twórcy serii Infamous

W tym samym komunikacie pojawiła się zapowiedź opublikowania w PlayStation Store dodatku do gry Infamous: Second Son. Chodzi o DLC zatytułowane Cole's Legacy. I tak też się stało. Jeśli posiadamy podstawową wersję gry (czyli Infamous: Second Son), to możemy odebrać całkowicie za darmo dodatek do tejże produkcji.

Warto przypomnieć o trwającej Letniej Wyprzedaży w sklepie PlayStation Store. Potężne zniżki (niektóre sięgające nawet 75 proc.!) i wiele interesujących produkcji w ofercie. Lepiej się pospieszyć, bowiem promocja potrwa do 3 sierpnia.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)