Darmowa gra w Epic Games Store. Stwórz własne imperium

Darmowa gra w Epic Games Store. Stwórz własne imperium

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
27.02.2023 07:32

Epic Games Store przygotował kolejną darmową grę dla swoich użytkowników. Tym razem gracze będą mogli pozyskać za darmo strategię ekonomiczną, w której postarają się o stworzenie własnego imperium przemysłowego.

Epic Games Store przygotował kolejną produkcję, którą gracze będą mogli odebrać za darmo. Podtrzymana jest seria z ostatnich tygodni, w związku z czym znów będziemy mieli do czynienia z tytułem niezależnym. Od najbliższego czwartku za darmo udostępnione zostanie Rise of Industry stworzone przez Dapper Penguin Studios.

Co ciekawe, niedawno w Epic Games Store za darmo udostępniona była druga z gier stworzonych przez Dapper Penguin Studios, czyli Recipe for Disaster. Za sprawą rozdawnictwa Epic Games Store możemy więc poznać w zasadzie całą twórczość tego niewielkiego studia, bez wydawania na to pieniędzy. Jak to mówią - za darmo to zawsze uczciwa cena.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rise of Industry za darmo w Epic Games Store

Akcja Rise of Industry osadzona jest w latach 30. XX wieku. W grze wcielamy się w rolę początkującego biznesmena, którego celem jest, jak to w biznesie, zbudowanie potężnego imperium. Zadanie to jednak nie będzie proste, bo twórcy zadbali o to, byśmy mieli z czym się mierzyć.

W Rise of Industry mamy do czynienia z mapami generowanymi proceduralnie, co oznacza, że każda rozgrywka jest unikalna - od rozmieszczenia surowców na mapie zależy naprawdę sporo. W trakcie gry spotkamy się też z losowymi wydarzeniami ekonomicznymi i zawirowaniami giełdowymi, które mogą postawić naszą strategię na głowie. Działanie utrudniać będą nam także poczynania konkurencji. Istotną rolę odgrywać mogą też nasze relacje z sąsiadującymi z naszym imperium miastami.

Rise of Industry będzie dostępne za darmo w Epic Games Store od czwartku 2 marca 2023 r. od godziny 17:00 czasu polskiego. Do tej pory z platformy można pobrać bez uiszczania jakichkolwiek opłat Duskers, czyli nietypową produkcję, w której wcielamy się w operatora kosmicznego drona.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)