Darmowa gra w Epic Games Store. Kosmiczna przygoda, która uzależnia

Darmowa gra w Epic Games Store. Kosmiczna przygoda, która uzależnia

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
23.02.2023 17:01

Epic Games Store przygotował kolejny prezent dla graczy pecetowych. Darmowych gier nigdy za wiele, więc warto dać szansę tej nietypowej produkcji.

Kolejna darmowa gra na PC od Epic Games Store. Tak, mowa o tylko jednej produkcji. To kolejny tydzień, w którym oferta zawiera jedną grę. Czyżby platforma szykowała siły na coś większego? Kto wie!

Nie oznacza to od razu, że najnowszy prezent jest słaby. To prosta, niezależna, ale jakże wciągająca gra, która została doceniona przez krytyków i graczy. I teraz jest w pełni darmowa.

Duskers za darmo w Epic Games Store

Mowa o Duskers. Za tytuł odpowiada studio Misfits Attic. To całkiem udane połączenie strategii i gatunku roguelike. Wcielamy się więc w rolę operatora kosmicznego drona, który przemierza proceduralnie generowany wszechświat. Duskers skrywa mroczną tajemnicę i na naszych barkach spoczywa poznanie prawdy: co sprawiło, że cały wszechświat zamienił się w cmentarzysko maszyn?

  • Duskers
  • Duskers
  • Duskers
  • Duskers
[1/4] Duskers Źródło zdjęć: © Steam

Gracze docenili Duskers

Tradycyjnie kilka słów o odbiorze gry. Duskers na platformie Steam zostało ocenione ponad 1800 razy, z czego 89 proc. to oceny pozytywne. Całkiem solidna rekomendacja. Duskers odbierzemy jednak z platformy Epic Games Store: mamy czas do 2 marca 2023 r., do godziny 17:00 czasu polskiego.

Alternatywne oferty

W zestawieniu darmowych gier znajdzie się też coś dla graczy konsolowych. Jeśli korzystasz z Xboxa to cały czas możesz odebrać Cazzarion: Demon Hunting.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)