Darmowa gra w Epic Games Store. Soulslike spotyka metroidvanię

Darmowa gra w Epic Games Store. Soulslike spotyka metroidvanię

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
06.07.2023 17:00

Kolejna darmowa gra ląduje w Epic Games Store. Użytkownicy platformy mogą odebrać całkowicie za darmo niezależny tytuł, który z jednej strony nawiązuje do klasycznej formuły metroidvanii, ale nie jednocześnie nie gardzi współczesnymi rozwiązaniami.

Epic Games Store nie zatrzymuje się i rusza z kolejną ofertą na darmową grę. Wybiła godzina 17:00, 6 lipca 2023 r., a to oznacza, że bezpłatne The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos już przepadło i w miejsce tej produkcji wskakuje kolejny tytuł.

Tak samo jak w ubiegłym tygodniu, tak i w tym odbierzemy grę nieco "mniejszego kalibru", ale nie oznacza to, że jest to produkcja słaba. GRIME, bo o tym tytule mowa, to niezależna produkcja autorstwa dewelopera Clover Bite.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

GRIME za darmo w Epic Games Store

GRIME to dwuwymiarowa gra platformowa, w której czuć prawidła metroidvanii, jednakże fundamentem rozgrywki jest pokonywanie wrogów. Model walki "puszcza oczko" w stronę gatunku soulslike. Odbierając GRIME za darmo, należy przygotować się mentalnie – to nie jest łatwa gra.

Oferta ograniczona czasowo

GRIME na platformie Epic Games Store zostało wycenione na 89 zł, jednak teraz odbierzemy grę za darmo. Wystarczy przypisać ją do swojego konta. Mamy na to czas do 13 lipca 2023 r. do godziny 17:00 czasu polskiego.

Alternatywne oferty

Na platformie Steam możemy cały czas zagrać w darmową grę taktyczno-piłkarską od polskiego dewelopera Acid Wizard Studio. Twórcy postanowili udostępnić bezpłatnie wczesną wersję, by zebrać opinie graczy i utwierdzić, czy obrany kierunek jest słuszny. Pomysł sam w sobie jest interesujący, bo nawiązuje do ulicznej piłki nożnej z lat 90.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)