Darmowa gra w Epic Games Store. Poprowadź własny biznes

Darmowa gra w Epic Games Store. Poprowadź własny biznes

Epic Games Store oferuje tanie gry
Epic Games Store oferuje tanie gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
08.08.2022 06:47, aktualizacja: 08.08.2022 10:50

Wiemy, jaka darmowa gra będzie dostępna od najbliższego czwartku w Epic Games Store. W najnowszym tytule, który udostępniony zostanie za darmo, będziemy mogli wcielić się we właściciela food trucka i rozkręcić swój kulinarny biznes.

Już w czwartek kolejna gra będzie dostępna za darmo w Epic Games Store. Tym razem będziemy mieli do czynienia z grą ekonomiczną, w której wcielimy się we właściciela food trucka. Cook, Serve, Delicious! 3?! to dość szalona gra od studia Vertigo Gaming, która spodobała się graczom.

Akcja Cook, Serve, Delicious! 3?! toczy się w Stanach Zjednoczonych w roku 2042. Twórcy założyli, że do tej pory kraj zostanie zniszczony przez wojnę, a nam przyjdzie prowadzić własny biznes w tych niesprzyjających warunkach. Jako właściciel food trucka weźmiemy udział w konkursie Iron Cook National Foodtruck Championships i wygrać z grającą twardo konkurencją.

Cook, Serve, Delicious! 3?! pozwala na grę w trybie jednoosobowym, ale oprócz tego możliwa jest lokalna kooperacja przy wykorzystaniu podzielonego ekranu. Sama rozgrywka jest dość dynamiczna, ale w grze dostępny jest też spokojny tryb Zen Campaign. Tytuł został ciepło przyjęty przez graczy. W serwisie Steam 95 proc. spośród blisko 1300 recenzji jest pozytywnych.

Gra już niebawem trafi na Epic Games Store. W czwartek 11 sierpnia o godzinie 17:00 zostanie udostępniona za darmo. Aby ją pobrać, wystarczy przejść do strony produktu we wspomnianym sklepie i dodać do biblioteki.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)