Darmowa gra w Epic Games Store. Pobierz ją już teraz

Darmowa gra w Epic Games Store. Pobierz ją już teraz

Kolejny darmowy tytuł w Epic Games Store.
Kolejny darmowy tytuł w Epic Games Store.
Źródło zdjęć: © Epic Games
24.02.2022 16:59

To już tradycja, Epic Games Store dzieli się grami całkowicie za darmo. Kolejna darmowa gra pojawiła się w sklepie Epic Games Store. Już teraz możemy pobrać interesującą produkcję Cris Tales.

Tym razem Epic Games Store oferuje coś dla fanów jRPG. Cris Tales to niezależna gra, która jest swego rodzaju ukłonem w stronę klasycznych gier z gatunku jRPG. Interesującą cechą tej produkcji jest to, że akcja toczy się w wielu ramach czasowych: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Produkcja jest pełna eksploracji i pojedynków z przeciwnikami, a nasze wybory podjęte w toku rozgrywki, odbijają się echem. Aż czuć inspirację takimi grami jak: Chrono Trigger, Final Fantasy VI, czy Valkyrie Profile. Cris Tales jest stosunkowo nową grą, ponieważ swoją premierę miała 20 lipca 2021 roku i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom gatunku.

Darmowe gry od Epic Games Store to już tradycja - co tydzień możemy liczyć na darmową grę. Cris Tales możemy pobrać od godziny 17:00, a cała promocja trwa do 3 marca. Po dodaniu gry do biblioteki zatrzymujemy ją na wyłączność.

To nie jedyny darmowy tytuł, jaki możemy obecnie pobrać. Wszyscy ci, którzy nie mieli okazji zagrać w Assassin's Creed Valhalla, teraz mają świetną okazję, by przetestować ten tytuł, całkowicie za darmo. Należy pamiętać o ograniczeniach czasowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)