Assassin's Creed Valhalla za darmo. Masz kilka dni na sprawdzenie tytułu

Assassin's Creed Valhalla za darmo. Masz kilka dni na sprawdzenie tytułu24.02.2022 08:07
Assassin's Creed Valhalla za darmo. Masz kilka dni na sprawdzenie tytułu
Źródło zdjęć: © Ubisoft

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić Assassin's Creed Valhalla, Ubisoft ma dla was małą niespodziankę. Już dziś możesz pobrać i sprawdzić tytuł za darmo, ale tylko przez ograniczony czas.

Ubisoft ogłosił, że zorganizuje darmowy okres próbny dla Assassin's Creed Valhalla na wszystkich platformach (PS4, PS5, PC, Xbox One, Xbox Series X/S), dając szansę nowym graczom na wejście do gry przed wydaniem ogromnego rozszerzenia Świt Ragnaroku. Darmowy okres próbny ma wystartować na wszystkich platformach 24 lutego.

Testy zostają udostępnione tuż po premierze dużej łatki 1.5, która wprowadza do gry usprawnienia systemowe i usuwa dotychczasowe błędy. Oznacza to, że wszyscy nowi gracze otrzymają najlepszą i najbardziej dopracowaną wersję gry.

W darmową wersję próbną Assassin's Creed Valhalla będzie można grać do 28 lutego. Warto zaznaczyć, że przejście fabuły zajmuje około 60 godzin, więc raczej mało kto będzie w stanie tego dokonać w ciągu kilku dni. Całe szczęście po darmowym weekendzie dostaniemy możliwość zakupu gry w promocyjnej cenie. Jeśli się na to zdecydujemy, wszelkie postępy poczynione podczas próby zostaną przeniesione.

Warto również podkreślić, że na wszystkich, którzy zdecydują się na kontynuowanie przygody, czeka najnowszy dodatek Świt Ragnaroku, który zadebiutuje już 10 marca 2022 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)