Darmowa gra w Epic Games Store. Ceniona marka i potężne DLC w ofercie

Darmowa gra w Epic Games Store. Ceniona marka i potężne DLC w ofercie

Epic Games Store i darmowe gry
Epic Games Store i darmowe gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
25.05.2023 17:00

Kolejna darmowa gra na PC trafia do oferty Epic Games Store. Tytuł był utrzymywany w tajemnicy, ale już wszystko jest jasne. To znana i ceniona marka, chociaż aktualna propozycja to zdecydowanie mniejszy kaliber w porównaniu z Death Stranding.

Epic Games Store w ostatnich tygodniach jest nieco mniej wylewny. Do ostatnich godzin nie wiemy, jaka gra (lub gry) trafi do nowej oferty. Jedynie przecieki i spekulacje rzucają pewne światło na zawartość, ale i one nie dają stuprocentowej gwarancji.

Oferta na Death Stranding za darmo już wygasła; tym razem nie było problemów z serwerami, ani zamieszania związanego z docelową wersją gry (w grudniu 2022 r. takie problemy miały miejsce). Pora więc na kolejną darmówkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Fallout: New Vegas Ultimate Edition za darmo w Epic Games Store

A więc Fallout: New Vegas Ultimate Edition jest głównym bohaterem najnowszej odsłony rozdawnictwa. Część przecieków trafnie wskazywała właśnie ten tytuł. Tym samym możemy odebrać całkowicie za darmo podstawową wersję gry oraz pakiet DLC, które urozmaicą rozgrywkę:

  • Krwawa Forsa;
  • Szczere Serca;
  • Smutki Starego Świata;
  • Arsenał Zbrojmistrzów;
  • Droga Przez Pustkowia;
  • Wyposażenie Kuriera.

Oferta ograniczona czasowo

Fallout: New Vegas Ultimate Edition odbierzemy za darmo od 25 maja 2023 r. od godziny 17:00 czasu polskiego przez równy tydzień. Wystarczy posiadać aktywne konto na platformie Epic Games.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)