Darksiders 3 w przyszłym roku. Główna rola nie przypadnie ani Zarazie, ani Głodowi

Darksiders 3 w przyszłym roku. Główna rola nie przypadnie ani Zarazie, ani Głodowi

Darksiders 3 w przyszłym roku. Główna rola nie przypadnie ani Zarazie, ani Głodowi
Maciej Kowalik
02.05.2017 12:48, aktualizacja: 02.05.2017 18:19

Takie "wycieki" lubię!

Aktualizacja: Oficjalny zwiastun wszystko potwierdza.

Darksiders 3 Official Reveal Trailer – IGN First

Oryginalny wpis: Wojna i Śmierć, czyli pozostała dwójka Jeźdźców Apokalipsy już swoje mieli. A gdy zachwalając remaster pierwszej gry popsioczyłem sobie trochę na sequel, okazało się, że wielu z Was go broni. Czyli na pewno zgodzimy się, że seria jest fajna i chcemy kontynuacji.

Świetnie się składa, bo Amazon właśnie uprzedził jej oficjalną zapowiedź. I bynajmniej nie mówimy tu o mogącym budzić wątpliwości tytule wygrzebanym z bazy danych sklepu. Nie, są obrazki i szczegóły. To właśnie z nich dowiadujemy się, że tym razem bohaterem nie będzie żaden z biblijnych Jeźdźców. Joe Madureira projektując świat gry nie trzymał się kurczowo wytycznych. Obok Wojny i Śmierci, Jeźdźcami byli jeszcze Konflikt (Strife) i Wściekłość (Fury). Rudowłosa mistrzyni bicza to właśnie ta ostatnia.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Jej zadanie? Przywrócić na Ziemi równowagę pomiędzy dobrem i złem, co powinno (i trzymam za to kciuki) oznaczać, że znów skopiemy tyłki zarówno demonom, jak i skrzydlatym. Z punktowego wyliczenia na Amazonie wynika zresztą, że odwiedzimy domeny obu gatunków.

Ale naczelnym wrogiem Wściekłości i jej magii będą personifikacje siedmiu grzechów głównych. Polowanie urządzimy sobie w "otwartym, żyjącym świecie, w którym Wściekłość wedle woli zmienia środowiska, by odkrywać tajemnice i pchać opowieść do przodu".

Premiera w przyszłym roku na PS4, Xboksie One i PC. Autorzy? Oczywiście założone na gruzach Vigil studio Gunfire Games.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)