Dark Moon nowym projektem katowickiego Jujubee

Dark Moon nowym projektem katowickiego Jujubee

Dark Moon nowym projektem katowickiego Jujubee
Bartosz Witoszka
18.12.2019 13:30

Po kiepskim Kursku przyszła pora na zamianę łodzi podwodnej na wielką, kroczącą bazę księżycową.

Katowickie studio Jujubee po chłodno przyjętym Kursku, w którym wcielaliśmy się w marynarza tytułowego okrętu podczas jego ostatnich chwil (Krzysiek nie miał litości i w polygamijnej recenzji sięgnął po 2/5), w maju tego roku znów postanowili sięgnąć po morskie przygody wydając Deep Diving Simulator. Twórcy ponownie nie odnieśli spektakularnego, ale ze względu na niższy budżet, produkcja powoli się zwróciła, a deweloperzy zapowiedzieli nawet przeniesienie gry na konsole oraz możliwość zabawy za pośrednictwem gogli VR.

Dark Moon - Announcement Trailer - survival strategy PC game by Jujubee

Tym razem przyszła pora na coś zgoła odmiennego – zapowiedziane kilka dni temu Dark Moon będzie strategią połączoną z survivalem, w którym przyjdzie nam pokierować mobilną bazą księżycową. Mały zespół specjalistów został wysłany na naturalnego satelitę Ziemi w celu rozbudowy sekcji wydobywczej, jednak burza słoneczna spowodowała awarię systemów komunikacji, dlatego kontakt z planetą został całkowicie odcięty. Zadaniem gracza będzie ponowne nawiązanie łączności, w czym ma pomóc wspomniana już baza krocząca.

Obraz

Premierę Dark Moon przewidziano na czerwiec 2020 roku – gra pojawi się na Steamie, na razie brak planów dotyczących wydania konsolowego.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)