Dark Envoy, nowa gra od twórców Tower of Time na pierwszym materiale z rozgrywki

Dark Envoy, nowa gra od twórców Tower of Time na pierwszym materiale z rozgrywki

Dark Envoy, nowa gra od twórców Tower of Time na pierwszym materiale z rozgrywki
Bartosz Witoszka
31.12.2019 13:30

Przy okazji, poprzednia gra tego dewelopera jest dostępna za darmo na GOG-u przez ograniczony czas.

Tower of Time, debiutancka produkcja gdyńskiego studia Event Horizon, została bardzo ciepło przyjęta przez fanów klasycznych gier cRPG, oferując im półturowy system walki, w którym czas nie zatrzymuje się, a zwalnia. Niby była to mała modyfikacja, ale całkowicie zmieniła dynamikę gry i w zupełności wystarczała, by “Wieża Czasu” była powiew świeżości w skostniałym gatunku, który od pewnego momentu stoi w miejscu. Mimo kilku mankamentów gra bardzo spodobała się Asi, która w polygamijnej recenzji wystawiła Tower of Time solidne 4/5.

Dark Envoy gameplay preview (Alpha 12.2019)

W sierpniu tego roku deweloperzy zapowiedzieli swój nowy projekt, czyli Dark Envoy, które ponownie uderzy w mroczne fantasy, ale tym razem grze będzie bliżej do XCOM-a niż klasycznego erpega. Na nowym materiale z wersji alfa, oprócz przedstawienie taktycznych starć z różnego rodzaju mostrami, widać również zarys świata, w którym nowe technologie (choćby powietrzny statek piracki, który niczym Normandia w Mass Effectcie, posłuży nam za bazę wypadową) mieszają się z magią. Ma to dać graczowi więcej opcji taktycznych. Ciekawym urozmaiceniem wydaje się również tryb kooperacji dla dwóch graczy, ale na razie brak szczegółów w tym temacie.

Gra ma pojawić się pod koniec 2020 roku na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji.

Dark Envoy Announcement Trailer

Jeśli ktoś z Was nie miał jeszcze okazji sprawdzić Tower of Time, to jeszcze przez jakiś czas na GOG-u możecie odebrać grę całkowicie za darmo. Ot, taki bonus, który na pewno pomoże deweloperom z Event Horizon na dotarcie do dużego grona odbiorców przy okazji promocji i późniejszej premiery swojego nowego dziecka.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)