Danny Trejo oprowadza po swojej wyspie w Animal Crossing: New Horizons

Danny Trejo oprowadza po swojej wyspie w Animal Crossing: New Horizons

Danny Trejo oprowadza po swojej wyspie w Animal Crossing: New Horizons
10.06.2020 17:20

Najbardziej rozbrajająca rzecz, jaką znajdziecie dziś w sieci.

Danny Trejo, człowiek o dyskusyjnej aparycji, pomimo szemranej przeszłości ma opinię złotego człowieka. Charakterny "Maczeta" ma na karku 74 lata i biografię, którą można obdzielić kilka filmów. Czego tam nie ma: uzależnienie od narkotyków, wieloletnia odsiadka, kariera więziennego boksera, a potem wspinaczka po kolejnych szczeblach aktorstwa.  Pomimo zaawansowanego wieku Trejo nie zwalnia, jest już wprawnym restauratorem, jego twarz i głos pojawiły się również w grach: "GTA: Vice City", "Fallout: New Vegas" czy "Call of Duty: Black Ops", ostatnio dał się poznać jako miłośnik wyspiarskiego życia w "Animal Crossing: New Horizons".

Serca internautów (i nas również) podbił, oprowadzając po swoim wirtualnym skrawku raju Adama Nickersona, współprowadzącego talk-show, realizowanego w całości w grze "Animal Crossing" (autorem programu jest Gary Whitta, scenarzysta m.in. filmu “Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie”).

Z ręką na sercu przyznajemy, że Trejo rechoczący, gdy z kieszeni jego awatara wylatuje motyl jest jedną z najbardziej rozbrajających rzeczy, jakie dziś widzieliśmy w internecie. A co "Maczeta" robi na swojej wyspie najchętniej? Łowi ryby i łapie motylki. Tak po prostu. A zresztą – zobaczcie to sami.

Danny's Diary With Danny Trejo - Episode 1

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)