Dancing Eyes: zostań małpą i rozbieraj dziewczyny

Spokojnie, to tylko Japonia.

marcindmjqtx

Japończykom zdarza się produkować i grać w dziwne gry. To jest, dziwne dla nas, Europejczyków, ze względu na różnice kulturowe. Jedną z takich produkcji jest niewątpliwie Dancing Eyes, o której, przyznam, nigdy wcześniej nie słyszałem. Być może dlatego, że pierwsza wersja pojawiła się dawno temu, bo w 1996 roku i tylko na automatach. Podobno była nawet kultowa, ale po upewnieniu się, że nikt z redakcji o niej nie słyszał, doszedłem do oczywistego wniosku, że nasz kraj ominęła.

Tak się jednak składa, że Namco postanowiło grę odświeżyć i nowa wersja ukaże się niedługo (nie wiadomo na razie kiedy, choć pewnie i tak tylko w Japonii) na PlayStation 3 (i to z obsługą Move'a).

A o co w ogóle chodzi w Dancing Eyes? No właśnie: to jest najciekawsze. To w zasadzie gra logiczna - gracz wciela się w malutką małpkę (!), dzięki której, odpowiednio główkując, rozbiera kolejne dziewczyny (!!). Szczerze podziwiam kogoś, kto wpadł na ten pomysł.

Poniżej znajdziecie zwiastun najnowszej, zapowiedzianej wersji gry (sama rozgrywka pojawia się dopiero pod jego koniec):

Najlepsza gra na Move'a?

Tomasz Kutera

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościps3move
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.