Dance Dance Revolution na PS3 oficjalnie potwierdzone

Dance Dance Revolution na PS3 oficjalnie potwierdzone

marcindmjqtx
13.08.2010 23:57, aktualizacja: 06.01.2016 16:31

Plotki i spekulacje na temat Dance Dance Revolution dla PlayStation 3 okazały się prawdą. Posiadacze najmłodszego stacjonarnego dziecka Sony również zatańczą.

Tę radosną wiadomość ogłosił jeden z ojców serii DDR, Naoki Maeda, siedząc w wygodnym fotelu samolotu, lecącym z Japonii do Stanów Zjednoczonych, prosto na branżową imprezę startową poświęconą najnowszej odsłonie tanecznej gry.

W Dance Dance Revolution na PS3 gracze mogą spodziewać się tej samej energicznej zabawy, do której zostali już przyzwyczajeni. Usłyszycie licencjonowaną muzykę od współczesnych, topowych artystów, a także dźwięki wprost od naszej ekipy Bemani. A że gracze będą mogli skorzystać z DDR poprzez PlayStation Network, możecie być pewni, że czeka na Was cała masa dodatkowej zawartości do pobrania. Gra, nad którą twórcy pracowali przez ostatni rok, obsłuży również mające ukazać się już niedługo PlayStastion Move. Dzięki niemu będzie mieć okazję wzięcia udziału w zupełnie nowych wyzwaniach.

Oczywiście praktycznie na dniach pojawi się mnóstwo nowych, bardziej szczegółowych informacji. Jedno jest już pewne jednak dziś - wszyscy fani podrygiwania przed telewizorem mogą zacząć rozciągać "zakurzone" mięśnie, a starsi wiekiem gracze wykupić w aptece zestaw maści na naderwane ścięgna. Jak obecna generacja PlayStation poradzi sobie z popularną marką i czy rozbudowana społeczność sieciowa usługi PlayStation Network tchnie nowe życie w Dance Dance Revolution? Przekonamy się o tym już niedługo, gra ma bowiem ukazać się na rynku już tej jesieni.

Tymczasem w galerii znajdziecie naprawdę mnóstwo obrazków z najnowszej odsłony tanecznej serii Konami.

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)