Cóż, w zasadzie to mi się podoba. Na pewno ta zabawa przyciągnęła moją uwagę, co było chyba głównym zadaniem projektującej kampanię agencji reklamowej. Mam nadzieję, że sama gra okaże się równie intrygująca co jej dotychczasowa zapowiedź. No i nadal pozostaje otwarte pytanie - skąd IGN wie, że chodzi tu o grę na Wii i że pokazano już jedną klatkę z faktycznej rozgrywki...
Piotr Gnyp