Czyżby zmierzało do nas jeszcze chudsze PS3?

Czyżby zmierzało do nas jeszcze chudsze PS3?
marcindmjqtx

12.06.2012 19:37, aktual.: 05.01.2016 16:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza odsłona PlayStation 3 trafiła na rynek w 2006 roku. W 2009 natomiast dostaliśmy mniejszą, ładniejszą i odchudzoną wersję konsoli. Czyżby w tajemnych laboratoriach Sony tworzone było jeszcze szczuplejsze urządzenie?

Warto przypomnieć, że PS3 Slim jest od swojej starszej siostry o 36% lżejsza, 32% mniejsza i pobiera o 34% mniej prądu. Do zapowiedzianego, dziesięcioletniego cyklu konsoli zostało jeszcze 4 lata, więc może to całkiem niezły moment na przedstawienie ulepszonej wersji PlayStation 3.

W kwestii sprzętu nie zapowiedzieliśmy żadnego odświeżonego PS3. Jednak nigdy nie mów nigdy - nasi inżynierowie zawsze szukają mniejszych i tańszych rozwiązań. Tyle na temat jeszcze mocniej odchudzonej wersji PS3 miał do powiedzenia Shuhei Yoshida, szef Sony Worldwide Studios. Czy warto upatrywać się jakichś rewelacji w jego wypowiedzi?

Przykład PlayStation Portable pokazuje, że Sony potrafi odchudzać odchudzoną już konsolę i wychodzi jej to całkiem nieźle. Pozostaje jednak pytanie, czy faktycznie potrzebujemy jeszcze cieńszej, lżejszej i zużywającej mniej prądu PlayStation 3?

[via Eurogamer]

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)