Czyżby zbliżała się premiera Halo 5 na PC?

Czyżby zbliżała się premiera Halo 5 na PC?
10.09.2018 14:04
Czyżby zbliżała się premiera Halo 5 na PC?
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Tak prorokuje Amazon.

Newsa należy oczywiście traktować z lekkim przymrużeniem oka, bo nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska Microsoftu, ale... Wygląda na to, że Halo 5 na PC może wreszcie stać się faktem. Plotki o takich planach Microsoftu pojawiły się już po premierze gry, w październiku 2010 roku, kiedy to Frank O'Connor zdradził serwisowi GamesRadar, że port nie byłby trudny technicznie do wykonania. Temat powracał co jakiś czas, a dziś użytkownicy Amazona dostrzegli małą zmianę, jaką serwis wprowadził na okładce pudełkowej wersji gry.

Sam cover art został niezmieniony, natomiast napis "Only on Xbox" zastąpiony został frazą "Xbox Console Exclusive". Co jest o tyle ciekawe, że przecież w sklepie Microsoftu egzystuje sobie obecna na Windows 10 aplikacja Xbox, potrzebna przykładowo do odpalenia Sea of Thieves. Do tego w taki sposób opisuje się inne gry, które dostępne są wyłącznie na platformach Microsoftu.

Halo 5 Trailer E3 2013 Xbox One (E3M13)

Ciekawe, jak temat sie rozwinie, choć do tej pory Microsoft regularnie dementował kolejne pogłoski tego typu. Ostatni raz w czerwcu tego roku, gdy informacja o wersji PC przez pomyłkę wylądowała na oficjalnej stronie produkcji. Z drugiej strony wydaje się, że to dobry moment na pecetową wersję, bo już w przyszłym roku czeka nas premiera Halo Infinite, które symbolicznie zakończy etap dużych exclusive'ów na Xboksa One.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)