Czyżby w Battlefieldzie V miała znaleźć się kampania oczami Niemców?

Czyżby w Battlefieldzie V miała znaleźć się kampania oczami Niemców?

Czyżby w Battlefieldzie V miała znaleźć się kampania oczami Niemców?
Krzysztof Kempski
05.09.2018 17:14

Polygamia ponownie zagina Betteridge'a - jest to wielce prawdopodobne.

Czyżbyśmy mieli zagrać Niemcami w Battlefieldzie V? Nie no, to przecież nic sensacyjnego... Ale czyżbyśmy mieli zagrać Niemcami w kampanii fabularnej w Battlefieldzie V? Nie ma w tej sprawie żadnego oficjalnego potwierdzenia, ale serwis Pcgamesn przyjrzał się dokładnie opublikowanemu niedawno trailerowi "Oto Battlefield". Sześciominutowy materiał opowiada o trybach gry i jest w nim mowa między innymi o tym, że w grze możliwe będzie budowanie prostych fortyfikacji.

Mowa też jednak o kampanii, podobnie jak w "jedynce" nazwanej tutaj War Stories. W dniu premiery do gry trafią cztery takie fabularne opowieści, ale po premierze będzie też piąta. Tytuł "The Last Tiger" uruchomił spekulacje, czego będzie dotyczyć. Grafika z niemieckim czołgiem sugeruje, że jego zawartość może wywołać niemałą burzę...

This is Battlefield V

Albo zobaczymy w stylu "Łaskawych" wojnę okiem okupanta albo też wcielimy się w Niemca występującymi przeciw swojemu zwierzchnictwu. Podobny motyw mogliśmy odnaleźć jakiś czas temu w jednej z kampanii w World of Tanks, gdzie poznaliśmy losy oddziału kapitana Karla Staupe. Czekam z niecierpliwością na jakieś potwierdzone informacje, jak będzie to wyglądać.

Mniej kontrowersyjne będą z pewnością inne kampanie, jak na przykład Nordlys, czyli okazja do zobaczenia cyfrowej wersji norweskich fiordów. Under No Flag przeniesie nas natomiast do Afryki, gdzie dużą rolę odegrała między innymi armia brytyjska. Trailer opowiada też o trybach multi, o których szerzej pisaliśmy już jakiś czas temu.

Premiera Battlefielda V po ostatnim opóźnieniu zaplanowana jest na 20 listopada.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)