Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Czyżby Call of Duty: Black Ops 3 miało trafić na Wii U?

Strona głównaCzyżby Call of Duty: Black Ops 3 miało trafić na Wii U?
02.05.2015 22:45
Czyżby Call of Duty: Black Ops 3 miało trafić na Wii U?Czyżby Call of Duty: Black Ops 3 miało trafić na Wii U?
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDzyREae

Activision każe „czekać na dalsze informacje”.

bDzyRDZx

Jak dobrze wiecie, kilka dni temu miała miejsce oficjalna zapowiedź kolejnej odsłony serii Call of Duty. Kolejność produkcji wskazała w tym roku na studio Treyarch, więc można było się domyślać, że naturalną rzeczą będzie trzecia odsłona podserii Black Ops.

Posiadacze konsol Wii U mogli znowu poczuć się zawiedzeni, gdyż kolejny raz żaden z materiałów promocyjnych nie wspomniał nawet słowem o, jakby nie patrzeć, curret-genie od Nintendo, a samo Activision odmówił komentarza w tej sprawie.

Advance Warfare nie zostało wydane Wii U, więc można by założyć, że brak komentarza wynika po prostu z braku prac nad takową wersją. Nowe światło na sprawę rzuca jednak oficjalne konto Activision na Twitterze i pytanie od jednego z fanów.

bDzyRDZz

Być może jest to po prostu niefortunny dobór słów lub tradycyjna PR-owa wstawka. Musimy mieć jednak na uwadze fakt, że do tej pory produkcje Treyarch zawsze trafiały na konsolę Nintendo i zawsze były zapowiadane trochę później od wersji dla pozostałych platform. Nie jest zatem nieuzasadnionym snucie podejrzeń o przygotowywaniu portu na Wii U.

[Źródło: Gamingbolt]

Oskar Śniegowski

327141806406457386
bDzyREav