Czym jest GKNOVA6?

Czym jest GKNOVA6?
marcindmjqtx

06.04.2010 15:40, aktual.: 07.01.2016 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ciągu ostatnich dni redaktorzy różnych serwisów związanych z grami dostali tajemnicze koperty wysłane w stanie Maryland zawierające pendrive'y z plikiem tekstowym i plikiem dźwiękowym. Czego może dotyczyć ta akcja marketingowa?

Po rozszyfrowaniu zawartości plików (szczegóły możecie znaleźć na Joystiqu) okazało się, że prowadzi ona do tajemniczej strony GKNOVA6.com. Na stronie zobaczymy telewizorek sprzed półwiecza wyświetlający kojarzące się z tamtymi czasami obrazki dotyczące energii atomowej oraz cytat z Francisa Bacona. Po rozszyfrowaniu zaszyfrowanego za pomocą szyfru Bacona wypowiadanego w tle ciągu liter okazało się, że znaczy on "APRIL WEEK TWO".

O jakiej grze dowiemy się więcej w drugim tygodniu kwietnia? Pierwotnie podejrzewana o akcj była Bethesda z Fallout: New Vegas (w końcu dość podobnie wyglądała kampania marketingowa Fallouta 3 o nazwie Prepare for the Future), ale parę uważnych osób zauważyło, że kod Google Analytics dla tej strony jest taki sam, jak dla paru stron zarejestrowanych przez Activision. Czyżby chodziło o nowe Call of Duty, które ma się ponoć dziać w czasach Zimnej Wojny? A może o Singularity? Może macie jakieś inne teorie?

[via Joystiq]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)