Czy zarejestrowanie marki Mirror's Edge Catalyst zwiastuje napływ informacji podczas E3? [AKTUALIZACJA]

Czy zarejestrowanie marki Mirror's Edge Catalyst zwiastuje napływ informacji podczas E3? [AKTUALIZACJA]

Czy zarejestrowanie marki Mirror's Edge Catalyst zwiastuje napływ informacji podczas E3? [AKTUALIZACJA]
marcindmjqtx
09.06.2015 11:40, aktualizacja: 05.01.2016 15:02

Pozostaje nam zaciskać kciuki i wierzyć, że wkrótce dowiemy się więcej o nowej części. Aktualizacja: wygląda na to, że Catalyst to podtytuł nowego Mirror's Edge'a.

AKTUALIZACJA: Na Twitterze marki Mirror's Edge pojawił się poniższy wpis. Sugeruje on jeszcze dobitniej, że słowo Catalyst posłuży za podtytuł nowej przygody Faith.

Pełen obraz poznamy zapewne na konferencji Electronic Arts w ramach E3 2015.

ORYGINALNA TREŚĆ: Na kontynuację Mirror's Edge, jednej z bardziej oryginalnych gier zeszłej generacji, czekamy już blisko 7 lat. Przez długi czas dalsze przygody Faith stały pod dużym znakiem zapytania, a kiedy już dowiedzieliśmy się, że tytuł powstaje, ponownie zapadła grobowa cisza. Dziś jednak wypłynęła informacja o tym, że zarejestrowano znak towarowy oraz domenę internetową Mirror's Edge Catalyst. Niestety, na tym nowe informacje się kończą.

Czy więc możemy liczyć, że na zbliżających się targach E3 otrzymamy kolejne informacje związane z grą DICE? Możliwe, ponieważ to właśnie rok temu w Los Angeles, świat dowiedział się o jej istnieniu. Mam tylko nadzieję, że Catalyst nie okaże się tytułem na urządzenia mobilne. Potrzeba nam solidnego sequela, a nie pierdółki wyciągającej pieniądze.

Pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję, że zostaniemy mile zaskoczeni.

[Źródło: Oami]

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)