Czy właściciele Xboksa słyszą głosy w głowie? To pewnie przez oficjalną zapowiedź Hellblade: Senua's Sacrifice

Strona głównaCzy właściciele Xboksa słyszą głosy w głowie? To pewnie przez oficjalną zapowiedź Hellblade: Senua's Sacrifice
26.03.2018 12:50
Czy właściciele Xboksa słyszą głosy w głowie? To pewnie przez oficjalną zapowiedź Hellblade: Senua's Sacrifice
Adam Piechota
Adam Piechota

Mówią zapewne "jest już data premiery".

A jednak. Kolejny przykład na to, że dziś "na wyłączność" konsol Sony i Microsoftu pozostaną tylko te pozycje, które wyprodukowały ich własne studia. Ninja Theory dziękuje wszystkim trzymającym kciuki za cierpliwość i z fanfarami ogłasza xboksową datę premiery Hellblade: Senua's Sacrifice (11 kwietnia), wrzucając do sieci specjalny zwiastun. Tytuł, rzecz jasna, wykorzysta bebechy ulepszonego modelu konsoli giganta z Redmond, a dodatkowo do pierwszego tygodnia po premierze wyhaczycie go za niższą o 10% cenę.

Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox One Teaser

O Hellblade napisano już wiele. Gra nadal zgarnia sporo wyróżnień, nadal jest pionierskim przykładem nowego "rynku III" (że indie, ale na poziomie AAA), nadal trzyma bardzo wysoką średnią na Metacriticu oraz jest polecana przez każdego spóźnialskiego. Cieszymy się, że kolejna grupa użytkowników będzie mogła dołączyć do wiecznie żywej dyskusji "soniarzy" i pecetowców. Fajnie w sierpniu zeszłego roku pisał o Hellblade w recenzji Paweł Olszewski:

Owszem. III. Bardzo podoba mi się to określenie. A właścicielom konsolki Microsoftu polecam nadrobić zaległość za te dwa tygodnie z hakiem.

Adam Piechota

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)