Czy to Half-Life 3 czy zupełnie inna gra?

Czy to Half-Life 3 czy zupełnie inna gra?

Czy to Half-Life 3 czy zupełnie inna gra?
marcindmjqtx
10.04.2012 12:19, aktualizacja: 05.01.2016 16:50

Pewien animator po odejściu z Valve wypuścił do sieci krótki film przedstawiający jego długoletni dorobek w firmie. Oprócz gier, które ujrzały światło dzienne, można tam zobaczyć fragmenty produkcji, których tytułów nie znamy... a na które być może bardzo czekamy.

Gray Horsfield, bo o nim mowa, szybko zorientował się, że pokazał trochę za dużo niż powinien i ukrył materiały z sieci. Ale internet, jak zwykle w takich sytuacjach, okazał się być szybszy i dzięki temu możemy obejrzeć takie latające cosie:

"Cosie" bardziej obeznanym w half-life;owym uniwersum natychmiast skojarzyły się z Boidami, kosmicznym ptactwem zamieszkującym Xen, które mogliśmy zobaczyć w pierwszym odcinku przygód Gordona Freemana.

W materiale pojawiły się także sceny przedstawiające kosmiczne krajobrazy rodem z Homeworlda czy Eve Online. Od jakiegoś czasu po sieci krążyły plotki o projekcie znanym jako SOB, który miałby być nową produkcją Valve. O projekcie wiadomo tyle, że artyści z nim związani pracowali nad różnymi modelami statków, mgławicami i innymi rzeczami, których możemy się spodziewać po space operze:

To oczywiście spekulacje goniących za każdym szczegółem fanów, ale gdyby Horsfield nie pokazał za dużo, to chyba by nie próbował potem usunąć swojej reklamówki z sieci.

Źródło: Lambda Generation

Konrad Hildebrand

327164538141632791
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)