Czy staniesz się potworem, by uratować ludzkość? 505 Games zapowiada The Swarm

Czy staniesz się potworem, by uratować ludzkość? 505 Games zapowiada The Swarm
05.02.2010 12:29
Czy staniesz się potworem, by uratować ludzkość? 505 Games zapowiada The Swarm
marcindmjqtx
marcindmjqtx

505 Games i Buka Studios niespodziewanie zapowiedziały dziś nową grę na Xboksa 360. The Swarm będzie strzelaniną TPP i choć po pierwszych obrazkach widzimy już, że nie jest to wysokobudżetowa produkcja, to jedna ma jeden ciekawy element, który może sprawdzić, że warto będzie przyjrzeć się jej bliżej.

Ziema, a konkretnie Moskwa, została po raz kolejny najechana przez obcą rasę, która rozprowadziła wśród mieszkańców zarazę, powoli zmieniającą ich w potwory. Jednym z pechowców jest główny bohater gry, który budzi się w laboratorium obcych i ma za zadanie odnaleźć antidotum na chorobę.

W trakcie zabawy napotkamy minigierki, w których za pomocą modyfikowania łańcucha DNA będziemy mogli uzbroić naszego bohatera w nowe umiejętności, przejęte od obcych. Jednak jest tu pewien haczyk. Autorzy zapowiadają, że The Swarm nie będzie jedynie strzelaniną i będzie zmuszała graczy do trudnych wyborów. Jeśli będziemy pakować w siebie geny obcych to prędzej, czy później zaczniemy stracić swoje człowieczeństwo i zamieniać się w potwora.

Brzmi ciekawie, choć równie dobrze może oznaczać jedynie system świętoszek-bestia, który moim zdaniem nie sprawdził się w Infamous. Wiadomo przecież, że najprzyjemniej jest w szarej strefie, pomiędzy skrajnościami.

Premiera planowana jest na maj 2010. Trudno liczyć na wielki hit, ale może być przyjemnie

327100968934594602
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)