Czy Project Cars w wersji na Wii U wypadnie z trasy na ostatnim zakręcie?

Czy Project Cars w wersji na Wii U wypadnie z trasy na ostatnim zakręcie?

Czy Project Cars w wersji na Wii U wypadnie z trasy na ostatnim zakręcie?
marcindmjqtx
25.05.2015 17:50, aktualizacja: 05.01.2016 15:04

Do kraksy jeszcze nie doszło, ale najważniejsze będą najbliższe tygodnie.

Recenzowane dziś przez Maćka Project CARS pojawiło się już na konsolach obecnej generacji oraz pecetach, a jedynym sprzętem, jaki pozostaje w tyle jest Wii U. Niestety, być może wersja ta na metę nigdy nie dojedzie.

Ian Bell, szef Slightly Mad Studios postanowił dziś podzielić się ze światem raportem o tym, jak ich najnowsza ścigałka prezentuje się na konsoli Nintendo. Nie ma co owijać w bawełnę, jest po prostu źle. Jak czytamy, tytuł utrzymuje zaledwie 23 klatki na sekundę i jak się zapewne domyślacie, jest przez to niegrywalny. Deweloper byłby co prawda w stanie obniżyć rozdzielczość gry do 720p, ale wymagać będzie to sporej roboty. A wszystko to w przededniu E3. Bell przyznaje, że spodziewa się zapowiedzenia przez Nintendo nowej konsoli. A jeśli ta nie nastąpi?

720p, tak. Jeśli nie ogłoszą nic na E3 lub chwilę później, sądzę, że spróbujemy. No cóż, w czerwcu nowego sprzętu raczej nie zobaczymy, o czym informowało samo Big N. Wybór jest trudny, a mi najbardziej szkoda ludzi, którzy wsparli grę podczas zbiórki finansów, właśnie z myślą o Wii U.

[Źródło: Nintendo Insider]

Tytus Stobiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)