Czy powstaje nowy Rock Band na PlayStation 4 i Xboksa One?

Czy powstaje nowy Rock Band na PlayStation 4 i Xboksa One?
marcindmjqtx

19.02.2015 19:56, aktual.: 05.01.2016 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serwis Bloomber przygotował raport, który utrzymuje, że Harmonix Music Systems Inc. pracuje właśnie nową odsłoną swojej legendarnej serii. Czy gry muzyczne wrócą do łask?

Dzięki swojej wtyczce w Harmonix, Bloomberg miał uzyskać informacje, że studio już od jakiegoś czasu pełną parą pracuje nad kolejną częścią niezwykle popularnego Rock Banda.

Seria, która wspólnie z Guitar Hero, prawie dekadę temu, podbiła salony sporej części posiadaczy Xboksa 360 i PlayStation 3. Jej popularność była tak duża, że w 2006 roku korporacja Viacom postanowiła kupić studio Harmonix za oszałamiające 175 milionów dolarów.

Ostatnia gra, Rock Band Blitz, pojawiła się na rynku w 2012 roku i od tamtego czasu marka pozostaje w uśpieniu. Trzy lata wydają się dość długimi wakacjami, więc doniesienia tajemniczego informatora mogą okazać się prawdziwe. Szczególnie, jeżeli weźmiemy pod uwagę ankietę, którą studio przygotowało dokładnie miesiąc temu. Gdyby ktoś zaproponował mi zakład, kiedy usłyszymy o tej produkcji oficjalnie, to obstawiałbym zbliżające się targi E3.

[Źródło: VG247]

Oskar Śniegowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)