Czy Polak pobije rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową?

Musi tylko wytrzymać, bagatela, ponad 135 godzin. A cel jest szczytny.

Czy Polak pobije rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową?
marcindmjqtx

26.09.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:26

135 godzin, 15 minut i 10 sekund - tyle aktualnie wynosi rekord Guinnessa w kategorii najdłuższe granie. W zasadzie bez przerwy. Reguły dopuszczają jedynie możliwość 10 minut przerwy na każdą godzinę grania. Czas się kumuluje, można więc w trakcie urządzić drzemkę, co nie zmienia faktu, że wyzwanie jest iście hardkorowe.

Podejmie się go Hubert Blejch, wieloletni fan gier. Akcja ma jednocześnie promować cel charytatywny oraz fundacje Rak Off i Child's Play, poprawiającą życie dzieci w szpitalach na całym świecie dzięki grom i konsolom.

Hubert rozpocznie zmagania 24 października o godz. 12 na Poznań Game Arena, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, skończy tydzień później.

Mam na koncie wiele wielogodzinnych nasiadówek z grami, za młodu po niektórych miałem nawet majaki, o zmęczeniu nie wspominając. Ale i tak były to maratony kilkakrotnie krótsze od tego, którego podejmie się śmiałek bijący rekord. Kosmos.

Gdybyście mieli spędzić z jakąś grą 135 godzin ciągiem, jakąś byście wybrali?

Marcin Kosman

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.