Czy nowa gra twórców Just Cause może nie być kolejnym Just Cause?

Czy nowa gra twórców Just Cause może nie być kolejnym Just Cause?

Czy nowa gra twórców Just Cause może nie być kolejnym Just Cause?
09.09.2020 19:38, aktualizacja: 09.09.2020 19:50

Opublikowane przez Avalanche ogłoszenia o pracę wprowadzają pewne zamieszanie.

Nowojorski oddział Avalanche Studios, odpowiedzialny m.in. za Just Cause 3, szykuje coś naprawdę dużego. Przynajmniej jeżeli spojrzeć na opublikowane przez nich ostatnio ogłoszenia o pracę i pojawiające się w nich stwierdzenia.

Avalanche Studios New York poszukuje szeregu specjalistów z dziedzin technologii, projektowania i animacji. Mają oni pomóc firmie w tworzeniu nowej wysokobudżetowej gry w otwartym świecie. Zapowiadają "największy i najlepszy projekt AAA, nad jakim pracowali".

Just Cause 3 - Story Trailer | PS4

Co zwraca szczególną uwagę, to koncentracja na temacie animacji. Studio chce, by jego nowa gra oferowała jakość animacji niespotykaną w jego wcześniejszych produkcjach. Poszukują ludzi do usprawnienia używanych przez nich narzędzi do tworzenia animacji i wdrożenia nowych procesów.

Zastanawiające i trochę rozczarowujące w tym wszystkim jest to, że w ogłoszeniach nie pojawia się tytuł gry ani nawet serii. Z jednej strony to typowe dla tego typu publikacji, z drugiej - gdy studia odpowiedzialne za wieloletnie serie szukają nowych pracowników często odwołują się do swojej historii. Tu nic takiego nie nastąpiło.

Czy może oznaczać to, że Avalanche szykuje jakąś nową markę?

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)